Inwestor

Inwestor

Think free

Anchoria Hotel idealnie oddaje dewizę inwestora „Think free”. Architekci DS Development skutecznie połączyli swoje doświadczenie z zamiłowaniem do nowoczesnego designu. Deweloper od 2011 roku oferuje wysokiej jakości inwestycje zlokalizowane w nadmorskich miejscowościach sąsiadujących z Gdynią.

Inwestor

Portfolio firmy wyróżniają ponadprzeciętne realizacje, m.in. Twin Park oraz Four Plex w Kosakowie, Harmony w Dębogórzu, osiedle Anchoria oraz Aparthotel w Mechelinkach. Każdą z nich cechuje wysoka funkcjonalność oraz piękno harmonijnie komponujące się z otoczeniem. Najlepszą referencją DS Development jest zaufanie i zadowolenie ponad 1 000 klientów.

Strona dewelopera

Spełniamy marzenia

Aparthotel Anchoria to inwestycja, która składa się z lokali hotelowych w nowoczesnym i komfortowym obiekcie położonym w malowniczych Mechelinkach na terenie gminy Kosakowo - jednej z najszybciej rozwijających się gmin w Polsce. Położenie w odległości 400 m od morza oraz bliskość Trójmiasta są niezaprzeczalnie największymi atutami lokalizacji inwestycji.

Zobacz apartamenty
Spełniamy marzenia
Szybki kontakt

Wynajem apartamentów

+48 533-507-070 Wyświetl numer

recepcja@anchoria.pl

Szybki kontakt

Sprzedaż apartamentów

+48 58 679-29-59 Wyświetl numer

sprzedaz@dsdevelopment.pl