Anchoria wita i gości

 

Hotel Anchoria w Mechelinkach to najwyższy komfort w nowczesnym wydaniu. Pierwszych 27 lokali oraz recepcja obiektu są już gotowe, a hotel ma za sobą pierwszy letni sezon (projekt działa od maja 2018 roku). Wraz z kolejnymi 70 lokalami o powierzchni od 18 do 48 mkw na nadzwyczajnie położonej działce powstanie również pozostała część atrakcyjnej infrastruktury (m.in. restauracja, basen, sale konferencyjne), czyniąc cały obiekt atrakcyjnym przez cały rok.

Zobacz apartamenty
Home
Home - Wynajmij apartament

Wynajmij apartament

Anchoria Hotel to również idealne miejsce dla biznesu. Luksusowy pokój hotelowy z mini barem i dużą łazienką jest idealnym miejscem do pracy. Przestronne i w pełni wyposażone 3 sale konferencyjne, z których największa pomieści 120 osób świetnie nadają się na szkolenia, spotkania biznesowe oraz integracje firmowe.

Wynajmij
90 nowoczesnych apartamentów
11 kilometrów do Gdyni
400 metrów do plaży

Dogodna lokalizacja

 

Nasza inwestycja jest realizowana w urokliwej miejscowości rybackiej Mechelinki. Dzięki lokalizacji stają się one jedną z najmodniejszych miejscowości w okolicy Trójmiasta. Morze, plaża, świetna infrastruktura turystyczna i imprezy plenerowe (np. Open’er Festival w Gdyni-Kosakowie, Ford Kite Cup w Rewie) przyciągają każdego roku do Trójmiasta i okolic ponad 8 mln turystów.

Więcej o lokalizacji
Szybki kontakt

Wynajem apartamentów

+48 533-507-070 Wyświetl numer

recepcja@anchoria.pl

Szybki kontakt

Sprzedaż apartamentów

+48 58 679-29-59 Wyświetl numer

sprzedaz@dsdevelopment.pl