Poznaj nową inwestycję w Mechelinkach!

Sprawdź
ul. Zatokowa, Mechelinki

Oferta

Anchoria Apartamenty to kameralny zespół budynków mieszkalnych zlokalizowanych w Mechelinkach koło Gdyni. Morze, plaża, molo oraz klify znajdują się zaledwie 400 m od osiedla. 

 

Tu czas płynie wolnej… Tu poczujesz, jak komfortowe może być życie. Rankiem kawa na tarasie z widokiem na morze, wieczorem lampka wina w delikatnych promieniach kąpiącego się w wodach zatoki słońca. Spacer po plaży, wycieczka rowerem, kitesurfing – wszystko na wyciągnięcie ręki. W ciszy, blisko natury… a jednocześnie w niewielkiej odległości od wszystkich udogodnień i atrakcji Trójmiasta.

W budynku znajdują się tylko 2 bądź 4 apartamenty. Każdy z osobnym, dającym poczucie prywatności wejściem. Każdy zaprojektowany z dbałością o komfort i funkcjonalność. Każdy z dwoma miejscami postojowymi, w tym jednym w garażu. Jeśli przyjemność sprawia Ci miękkość trawy pod stopami, możesz wybrać apartament z ogrodem. Jeśli marzy Ci się podniebna strefa wypoczynku – z tarasem na dachu. Nie musisz jednak wychodzić z apartamentu, by cieszyć się widokami - spójrz przez wielkie narożne okno w salonie.

 

Tu złapiesz oddech.

 

 

Pobierz folder

 

 

 

 

Tabela mieszkań
Nr
Liczba pokoi
Piętro
Powierzchnia m2
Dostępność
Termin odbioru
Cena
Karta lokalu
Plan osiedla

Zapytaj o apartament

Szybki kontakt

Biuro sprzedaży

ul. Kalinowa 6/1

81-198 Kosakowo

Godziny otwarcia:

Pon-Pt - 8:00 - 16:00

 

Paula Bojanowska

tel. kom. +48 884 090 005 Wyświetl numer

paula.bojanowska@dsdevelopment.pl

 

Piotr Kowalski

tel. kom. +48 609 668 668 Wyświetl numer

piotr.kowalski@dsdevelopment.pl